Apie Mane

“Gimė mergaitė.“ – beveik prieš 25 metus ištarė į šį pasaulį mane palydėjęs gydytojas. Beveik prieš 25 metus prasidėjo mano kelionė savęs pažinimo, augimo ir vystymosi kryptimi. Ji tebesitęsia iki šiol.

Esu Aušra. Šiuo metu studijuoju kognityvinę psichologiją Vilniaus universitete ir kitąmet tikiuosi įgyti psichologijos magistro laipsnį. Pagrindinės mane dominančios tyrimų sritys yra: savimonės psichologija, egzistencinė psichoterapija, pozityvioji psichologija ir kognityviniai – biheivioristiniai metodai, ju praktinės aplikacijos.

Šį tinklaraštį sumaniau kaip platformą, padėsiančią pasiekti gerokai platesnę tikslinę auditoriją nei tai pavyktų vien individualių konsultacijų metu. Turiu sukaupusi nemažai grupinės psichoterapijos, individualios egzistencinės ir geštalto terapijos patirties. Pusmetį stažavausi viename Šveicarijos tyrimų institute.

Būtent šia patirtimi ir noriu pasidalinti su Tavimi – užsuk, apsidairyk, rask ką nors sau. Pasaulio neišgelbėsiu, bet jei mano žinios pasirodys naudingos bent vienam iš tūkstančio, jausiuosi įnešusi savąjį indėlį į sveikos ir sąmoningos visuomenės kūrimą.

Laisvalaikiu mėgstu šokti, rašyti eiles. Domiuosi ikebana – puokščių sudarymo menu, turinčiu gilias tradicijas Tolimuosiuose Rytuose. Taip pat domiuosi šiuolaikiniu menu ir kultūra.

Mano mėgstamiausias profesinis anekdotas:

“Ateina vyras pas psichiatrą.
– Daktare, padėkite man – aš sergu didybės manija.
– Taip, sunkus atvejis. Papasakokite truputį apie save.
– Iš pradžių aš sukūriau dangų ir žemę…“

Įrašo “Apie Mane” komentarų: 1

  1. Labas, Aušra! Gaila nepalikai emailo, nes jau seniausiai būčiau tau parašęs. 😉

    Man visai patinka tavo straipsniai ir jau matau tavo įgūdžių gerėjimą lyginant su pirmesniais tekstais. Šaunu! :))

    Tarp kitko, sakai, kad domiesi pozityviaja psichologija… Ir todėl jaučiu tau gali patikti šis mano straipsnis: http://debesyla.lt/nieko-nesitikek/ . Jame kalbu apie tai, kodėl geriau nieko nesitikėti. Be abejo, kartu su visais moksliniais tyrimais ir daugiau..! 😉

    Na, vienaip ar kitaip – seksiu tavo tinklaraštį. Ačiū! 🙂

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s